piątek, 20 czerwca 2014

PROGRAM: ANIANa początku trzeba wiedzieć od czego zacząć...a ja chyba jeszcze nigdy nie zaczynałam od początku. Nie zdawałam sobie z tego sprawy...Wydawało mi się, że tak robię, jednak początkiem był ktoś, czasami coś, jak zdarzenie, splot okoliczności. Jednak nie przypominam sobie, abym to była ja sama.

Dlatego teraz świadomie nazywam to włączeniem programu Ania :) To prawie zupełnie jak 1 września, nowe zeszyty, pachnące ołówki i nowa nadzieja...


" Tajemnicą szczęścia, dobrych, uczciwych kontaktów z ludźmi, miłości i przyjaźni jest to, że najpierw ty sama musisz się sobą zaopiekować. Dać sobie poczucie bezpieczeństwa. Pokochać siebie. Szanować siebie. Zaprzyjaźnić się ze sobą. Dać sobie prawo do bycia dobrym, pięknym i wolnym człowiekiem. Wszystko zaczyna się od Ciebie." Beata Pawlikowska


***

2 komentarze:

  1. Święte słowa! Choć nie proste do zrealizowania... Lubię do Ciebie wpadać i mieć chwilkę, żeby pomyśleć :) Idą wakacje - włączę program Karolina!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję! Bardzo mnie cieszy, że tu zaglądasz :) A program z pewnością jest skuteczny, byle wytrzymać ;) Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń